AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Każdy z nas ma takie części garderoby, które leżą schowane głęboko w szafie i z których na co dzień nie korzystamy. Zróbmy coś dobrego - przekażmy je przez portal UbraniaDoOddania.pl Każdy z nas ma takie części garderoby, które leżą schowane głęboko w szafie i z których na co dzień nie korzystamy. Zróbmy coś dobrego - przekażmy je przez portal UbraniaDoOddania.pl, a zebrane środki Fundacja Legii przeznaczy na świeże posiłki, zrobienie zakupów czy niezbędną pomoc w wykonywaniu codziennych czynności dla seniorów wspieranych w akcji #GotowiDoPomocy.

W Międzynarodowy Dzień Wolontariusza Fundacja Legii i Legia Warszawa dziękują tym, których nadzwyczajne zaangażowanie i poczucie społecznej misji pozwalają nam razem nieść wsparcie warszawskim seniorom. Jesteście fantastyczni!

Radość. Nadzieja. Optymizm. Pasja. To wszystko widzimy w oczach naszych młodych sportowców. Często zapominając, że są niepełnosprawni. Przy okazji międzynarodowej kampanii #MoreThanFootball przypominamy o dziecięcej sekcji Ampfutbolu Radość. Nadzieja. Optymizm. Pasja. To wszystko widzimy w oczach naszych młodych sportowców. Często zapominając, że są niepełnosprawni. Przy okazji międzynarodowej kampanii #MoreThanFootball przypominamy o dziecięcej sekcji Ampfutbolu, którą utworzyliśmy razem z adidas. Zmieniamy życie poprzez sport.

Fundacja Legii Warszawa otrzymała specjalne podziękowania od Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej za akcję #GotowiDoPomocy. My również serdecznie dziękujemy – wspólnie zrobiliśmy coś naprawdę bardzo dobrego. Fundacja Legii Warszawa otrzymała specjalne podziękowania od Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej za akcję #GotowiDoPomocy. My również serdecznie dziękujemy – wspólnie zrobiliśmy coś naprawdę bardzo dobrego.

#Grajmy Razem – hasło kampanii społecznej Olimpiad Specjalnych Polska rozlegnie się na stadionach piłkarskiej Ekstraklasy! #Grajmy Razem – hasło kampanii społecznej Olimpiad Specjalnych Polska rozlegnie się na stadionach piłkarskiej Ekstraklasy! Cała piąta kolejka rozgrywek – od 25 do 27 września została oficjalnie dedykowana polskiej edycji Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych!

1 2 3 62
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO