FUNDACJI LEGII

Legia Warszawa powołuje nową sekcję sportową - Szermierka na Wózkach. W najbliższym czasie, trenerzy przeprowadzą nabór zawodników do sekcji, odbędą się pokazowe treningi oraz bezpłatny obóz dla osób ograniczonych ruchowo. Legia Warszawa powołuje nową sekcję sportową - Szermierka na Wózkach. W najbliższym czasie, trenerzy przeprowadzą nabór zawodników do sekcji, odbędą się pokazowe treningi oraz bezpłatny obóz dla osób ograniczonych ruchowo. Sekcja zaangażuje również wybitnych sportowców i trenerów dyscyplin paraolimpijskich!

9 listopada na bloku przy ul. Madalińskiego, gdzie mieszkał Kazimierz Górski, uroczyście odsłonięto mural z jego wizerunkiem. Legię Warszawa, ukochany klub legendarnego szkoleniowca, reprezentował kustosz Muzeum Legii Wiktor Bołba. 9 listopada na bloku przy ul. Madalińskiego, gdzie mieszkał Kazimierz Górski, uroczyście odsłonięto mural z jego wizerunkiem. Legię Warszawa, ukochany klub legendarnego szkoleniowca, reprezentował kustosz Muzeum Legii Wiktor Bołba.

W Muzeum Legii odbyło się spotkanie autorskie poświęcone książce "Mistrz". O jej bohaterze, Tadeuszu "Teddy'm" Pietrzykowskim, bokserze Legii, opowiedziała jego córka, Eleonora Szafran. W Muzeum Legii odbyło się spotkanie autorskie poświęcone książce "Mistrz". O jej bohaterze, Tadeuszu "Teddy'm" Pietrzykowskim, bokserze Legii, opowiedziała jego córka, Eleonora Szafran.

PGE Narodowy doczekał się swojego patrona. Od ubiegłej niedzieli stadion, na którym swoje mecze rozgrywa reprezentacja Polski, nosi imię byłego piłkarza i trenera warszawskiej Legii oraz selekcjonera reprezentacji Polski - Kazimierza Górskiego. PGE Narodowy doczekał się swojego patrona. Od ubiegłej niedzieli stadion, na którym swoje mecze rozgrywa reprezentacja Polski, nosi imię byłego piłkarza i trenera warszawskiej Legii oraz selekcjonera reprezentacji Polski - Kazimierza Górskiego.

Szelment to nie tylko urocza osada położona w województwie podlaskim. Szelment to przede wszystkim za sprawą mistrza olimpijskiego i świata z Sapporo ’72 Wojciecha Fortuny, prężnie działający, nowoczesny Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Szelment to nie tylko urocza osada położona w województwie podlaskim. Szelment to przede wszystkim za sprawą mistrza olimpijskiego i świata z Sapporo ’72 Wojciecha Fortuny, prężnie działający, nowoczesny Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO