AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Szelment to nie tylko urocza osada położona w województwie podlaskim. Szelment to przede wszystkim za sprawą mistrza olimpijskiego i świata z Sapporo ’72 Wojciecha Fortuny, prężnie działający, nowoczesny Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Szelment to nie tylko urocza osada położona w województwie podlaskim. Szelment to przede wszystkim za sprawą mistrza olimpijskiego i świata z Sapporo ’72 Wojciecha Fortuny, prężnie działający, nowoczesny Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Bramkarz i legenda stołecznej drużyny, Artur Boruc, przekazał Muzeum Legii Warszawa swój medal za mistrzostwo Polski w sezonie 2020/21. Eksponat będzie od teraz dostępny dla zwiedzających i zainteresowanych osób. Bramkarz i legenda stołecznej drużyny, Artur Boruc, przekazał Muzeum Legii Warszawa swój medal za mistrzostwo Polski w sezonie 2020/21. Eksponat będzie od teraz dostępny dla zwiedzających i zainteresowanych osób.

Delegacja klubu i Akademii Legii Warszawa uhonorowała Powstańców Warszawskich przy pomniku Gloria Victis na warszawskich Powązkach. Delegacja klubu i Akademii Legii Warszawa uhonorowała Powstańców Warszawskich przy pomniku Gloria Victis na warszawskich Powązkach.

Przedstawiciele Akademii Legii Warszawa i Fundacji Legii sprzątali powstańcze groby na Powązkach Wojskowych tuż przed 77. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Przedstawiciele Akademii Legii Warszawa i Fundacji Legii sprzątali powstańcze groby na Powązkach Wojskowych tuż przed 77. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego.

Kilkaset osób zgromadziło się w środowy wieczór w strefie Euro na stadionie Legii, żeby wesprzeć chorego Dominika i wspólnie obejrzeć pierwsze starcie w sezonie 2021/22 w wykonaniu Mistrza Polski. Charytatywny event organizowany przez Fundację Legii Kilkaset osób zgromadziło się w środowy wieczór w strefie Euro na stadionie Legii, żeby wesprzeć chorego Dominika i wspólnie obejrzeć pierwsze starcie w sezonie 2021/22 w wykonaniu Mistrza Polski. Charytatywny event organizowany przez Fundację Legii i klub wspierał akcję #LetDominikRun.

1 2 3 66
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO