FUNDACJI LEGII

Radość. Nadzieja. Optymizm. Pasja. To wszystko widzimy w oczach naszych młodych sportowców. Często zapominając, że są niepełnosprawni. Przy okazji międzynarodowej kampanii #MoreThanFootball przypominamy o dziecięcej sekcji Ampfutbolu Radość. Nadzieja. Optymizm. Pasja. To wszystko widzimy w oczach naszych młodych sportowców. Często zapominając, że są niepełnosprawni. Przy okazji międzynarodowej kampanii #MoreThanFootball przypominamy o dziecięcej sekcji Ampfutbolu, którą utworzyliśmy razem z adidas. Zmieniamy życie poprzez sport.

Fundacja Legii Warszawa otrzymała specjalne podziękowania od Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej za akcję #GotowiDoPomocy. My również serdecznie dziękujemy – wspólnie zrobiliśmy coś naprawdę bardzo dobrego. Fundacja Legii Warszawa otrzymała specjalne podziękowania od Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej za akcję #GotowiDoPomocy. My również serdecznie dziękujemy – wspólnie zrobiliśmy coś naprawdę bardzo dobrego.

#Grajmy Razem – hasło kampanii społecznej Olimpiad Specjalnych Polska rozlegnie się na stadionach piłkarskiej Ekstraklasy! #Grajmy Razem – hasło kampanii społecznej Olimpiad Specjalnych Polska rozlegnie się na stadionach piłkarskiej Ekstraklasy! Cała piąta kolejka rozgrywek – od 25 do 27 września została oficjalnie dedykowana polskiej edycji Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych!

Legia Warszawa to coś więcej niż piłka nożna. Z okazji tegorocznej, międzynarodowej kampanii #MoreThanFootball, której inicjatorem jest European Football for Development Network, przedstawiamy projekty prowadzone przez Legię i Fundację Legii. Legia Warszawa to coś więcej niż piłka nożna. Z okazji tegorocznej, międzynarodowej kampanii #MoreThanFootball, której inicjatorem jest European Football for Development Network, przedstawiamy projekty prowadzone przez Legię i Fundację Legii, skierowane do społeczności zgromadzonej wokół największego klubu sportowego w Polsce.

Fundacja Legii czwarty rok z rzędu będzie uczestnikiem #MoreThanFootball - międzynarodowej akcji organizowanej przez European Football for Development Network, która podkreśla społeczne i charytatywne oddziaływanie klubów. Fundacja Legii czwarty rok z rzędu będzie uczestnikiem #MoreThanFootball - międzynarodowej akcji organizowanej przez European Football for Development Network, która podkreśla społeczne i charytatywne oddziaływanie klubów.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO