FUNDACJI LEGII

W Muzeum Legii odbyło się spotkanie autorskie poświęcone książce "Mistrz". O jej bohaterze, Tadeuszu "Teddy'm" Pietrzykowskim, bokserze Legii, opowiedziała jego córka, Eleonora Szafran. W Muzeum Legii odbyło się spotkanie autorskie poświęcone książce "Mistrz". O jej bohaterze, Tadeuszu "Teddy'm" Pietrzykowskim, bokserze Legii, opowiedziała jego córka, Eleonora Szafran.

PGE Narodowy doczekał się swojego patrona. Od ubiegłej niedzieli stadion, na którym swoje mecze rozgrywa reprezentacja Polski, nosi imię byłego piłkarza i trenera warszawskiej Legii oraz selekcjonera reprezentacji Polski - Kazimierza Górskiego. PGE Narodowy doczekał się swojego patrona. Od ubiegłej niedzieli stadion, na którym swoje mecze rozgrywa reprezentacja Polski, nosi imię byłego piłkarza i trenera warszawskiej Legii oraz selekcjonera reprezentacji Polski - Kazimierza Górskiego.

Szelment to nie tylko urocza osada położona w województwie podlaskim. Szelment to przede wszystkim za sprawą mistrza olimpijskiego i świata z Sapporo ’72 Wojciecha Fortuny, prężnie działający, nowoczesny Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Szelment to nie tylko urocza osada położona w województwie podlaskim. Szelment to przede wszystkim za sprawą mistrza olimpijskiego i świata z Sapporo ’72 Wojciecha Fortuny, prężnie działający, nowoczesny Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Bramkarz i legenda stołecznej drużyny, Artur Boruc, przekazał Muzeum Legii Warszawa swój medal za mistrzostwo Polski w sezonie 2020/21. Eksponat będzie od teraz dostępny dla zwiedzających i zainteresowanych osób. Bramkarz i legenda stołecznej drużyny, Artur Boruc, przekazał Muzeum Legii Warszawa swój medal za mistrzostwo Polski w sezonie 2020/21. Eksponat będzie od teraz dostępny dla zwiedzających i zainteresowanych osób.

Delegacja klubu i Akademii Legii Warszawa uhonorowała Powstańców Warszawskich przy pomniku Gloria Victis na warszawskich Powązkach. Delegacja klubu i Akademii Legii Warszawa uhonorowała Powstańców Warszawskich przy pomniku Gloria Victis na warszawskich Powązkach.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO