FUNDACJI LEGII

Fundacja Legii oraz PLNY LALA® zapraszają na LIVE KARNAWAŁOWY. Bądźcie #GotowiDoPomocy i wesprzyjcie razem z nami warszawskich seniorów. W najbliższy czwartek, 21 stycznia, przyłącz się do nas o godzinie 19:16. Fundacja Legii oraz PLNY LALA® zapraszają na LIVE KARNAWAŁOWY. Bądźcie #GotowiDoPomocy i wesprzyjcie razem z nami warszawskich seniorów. W najbliższy czwartek, 21 stycznia, przyłącz się do nas o godzinie 19:16.

Akcja #GotowiDoPomocy została nominowana w plebiscycie "najLepsi2020" w kategorii wydarzenie roku! Akcja #GotowiDoPomocy została nominowana w plebiscycie "najLepsi2020" w kategorii wydarzenie roku!

Każdy z nas ma takie części garderoby, które leżą schowane głęboko w szafie i z których na co dzień nie korzystamy. Zróbmy coś dobrego - przekażmy je przez portal UbraniaDoOddania.pl Każdy z nas ma takie części garderoby, które leżą schowane głęboko w szafie i z których na co dzień nie korzystamy. Zróbmy coś dobrego - przekażmy je przez portal UbraniaDoOddania.pl, a zebrane środki Fundacja Legii przeznaczy na świeże posiłki, zrobienie zakupów czy niezbędną pomoc w wykonywaniu codziennych czynności dla seniorów wspieranych w akcji #GotowiDoPomocy.

W Międzynarodowy Dzień Wolontariusza Fundacja Legii i Legia Warszawa dziękują tym, których nadzwyczajne zaangażowanie i poczucie społecznej misji pozwalają nam razem nieść wsparcie warszawskim seniorom. Jesteście fantastyczni!

Radość. Nadzieja. Optymizm. Pasja. To wszystko widzimy w oczach naszych młodych sportowców. Często zapominając, że są niepełnosprawni. Przy okazji międzynarodowej kampanii #MoreThanFootball przypominamy o dziecięcej sekcji Ampfutbolu Radość. Nadzieja. Optymizm. Pasja. To wszystko widzimy w oczach naszych młodych sportowców. Często zapominając, że są niepełnosprawni. Przy okazji międzynarodowej kampanii #MoreThanFootball przypominamy o dziecięcej sekcji Ampfutbolu, którą utworzyliśmy razem z adidas. Zmieniamy życie poprzez sport.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO