SEZON 2019/2020

SEZON 2019/2020

Osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą składać do Klubu wnioski o darmowy wstęp na mecze Legii dla siebie oraz opiekuna na mecze Legii rozgrywane na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w sezonie 2019/20. W tym celu należy wysłać wniosek wraz z kopią zaświadczenia o niepełnosprawności na adres mailowy [email protected].

Zgłoszenia można wysyłać od 1 czerwca 2019 r., podając nr karty kibica – swój oraz Opiekuna, a także informację o sposobie poruszania się. W mailu można również zawrzeć prośbę o przyznanie miejsca parkingowego. Liczba miejsc jest ograniczona.

Klub będzie rozpatrywał wnioski indywidualnie na podstawie uczestnictwa w meczach Legii w sezonie 2018/19. Karnety będą obowiązywały na mecze rozgrywane w rundzie zasadniczej sezonu 2019/20 w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy, w meczach Pucharu Polski do fazy półfinałowej włącznie oraz w meczach fazy eliminacyjnej do Ligii Mistrzów rozgrywanych przez Legię Warszawa na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Osoby niepełnosprawne, którym przyznane zostaną darmowe karnety, są zobowiązane do przestrzegania regulaminu sprzedaży karnetów na sezon 2019/20.

Osoby o umiarkowanym oraz lekkim stopniu niepełnosprawności mogą składać wnioski o otrzymanie rabatów 50% oraz 20% na zakup karnetu lub biletów na pojedyncze spotkania. Wnioski wraz z kopią zaświadczenia o niepełnosprawności należy przesyłać na adres mailowy [email protected]. W przypadku akceptacji wniosku będziemy zobowiązani za okazanie oryginału zaświadczenia przy zakupie karnetu ze zniżką w kasach Klubu przez osoby, którym zostanie przyznany powyższy rabat.

Informujemy, że karnety i bilety dla osób niepełnosprawnych na ww. zasadach dostępne będą w sektorach odpowiednich dla 1, 2 i 3 kategorii cenowej. Szczegółowy schemat stadionu wraz z podziałem na sektory znajduje się w tym miejscu. 

Wszystkie osoby, którym zostaną przyznane darmowe karnety, będą zobowiązane do potwierdzenia swojej obecności na kolejnych meczach Legii rozgrywanych przez Legię na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. W przypadku łącznie 3-krotnego braku potwierdzenia swojej obecności na danym meczu karnet zostanie anulowany.

Obecność na meczu należy potwierdzać poprzez adres mailowy: [email protected]. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz numer karty kibica. Potwierdzenie dotyczy również opiekuna osoby niepełnosprawnej.

Zakup karnetów lub biletów dla osób z umiarkowaną lub lekką niepełnosprawnością wiąże się z koniecznością przyjścia do kas i dopełnienia formalności w kasie. Może to zrobić również osoba trzecia na prośbę osoby niepełnosprawnej. W tej chwili zakup karnetu lub biletu poprzez Strefę Kibica z uwzględnieniem zniżki dla osoby niepełnosprawnej nie jest możliwy ze względów technicznych. Klub pracuje nad rozwiązaniem tej sytuacji, aby każdej grupie umożliwić swobodny zakup poprzez dedykowaną stronę internetową.

Zgłoszenia przyjmujemy od dnia 1 czerwca 2019 r. do  31 lipca 2019 r.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO