Fut-Bot dla szkół

Fut-Bot dla szkół

Na zajęciach dzieci doświadczają współpracy z rówieśnikami i uczą się podstaw programowania poprzez zabawę!

Interaktywny sposób prowadzenia zapewnia zdobycie nowej wiedzy i umiejętności. Dzieci wykorzystują je od razu przy rozwiązywaniu zadań przygotowanych na różnych poziomach trudności.

Jeden edukator prowadzi aktywności dla 6 uczestników, co gwarantuje efektywność i uważność podczas całego procesu. Dodatkowo każda para dzieci pracuje z jednym robotem, co zapewnia indywidualne doświadczenie i rozwój.

 

 

Poziom 1 – przygotuj stadion

Poprzez zabawę dzieci poznają „robotyczne zmysły”, dowiadują się o zadaniach i ważnych rolach w klubie sportowym, doświadczają współpracy w parach oraz w grupie, samodzielnie sterują robotem z wykorzystaniem edukacyjnej maty.

Poziom 2 – rozgrzej trybuny

Na tym poziomie dzieci poznają barwy klubu oraz programują doping płynący z trybun. Te zadania wymagają planowanie współpracy pomiędzy robotami oraz wykorzystania czujników. Zdania są realizowane z wykorzystaniem funkcji DRAW i BADGE.

Poziom 3 – wytrenuj robotycznych piłkarzy

Trenujemy, trenujemy, trenujemy. Znamy podstawy opanowania sterowania robotem, co pozwala dzieciom na planowanie zaawansowanych zachowań oraz dryblingu czyli pokonywania zaplanowanego toru przeszkód. Z wykorzystaniem czujnika podczerwieni dzieci planują wspólne akcje na boisku, czyli esencję piłkarskiego treningu.

 

Zarezerwuj zajęcia dla swojej grupy:

telefon: 513 111 699

email: [email protected]

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO